Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylny znaczek okrągły

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylny znaczek okrągły

    BP zwykłe i ultimate, czasem Jet, Shell, Statoil, jak nie ma innej możliwości. Ale pewnie jakby Shell był bardziej po drodze to bym tankował zcęściej. Orlen staram się omijać szerokim łukiem (doświadczenie z Omegą benzyną - zawsze więcej paliła i nie chciała jechać ... szybko).
    Ogólne wrażenie potwierdzone już na forum że na zwykłym Bp w por. do ultimate silnik jest głośniejszy i "twardo" chodzi. Takie subiektywne odczucia.

  • #2
    Tylny znaczek okrągły

    Wiecie jaki numer ma tylny emblemat (do Octavi po liftingu limuzyna jakiś @%E!*&A@ mi oberwał i ukradł.
    Może też wiecie gdzie i za ile kupie nowy?
    Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

    Komentarz


    • #3
      na allegro dostaniesz, poszukaj

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez morfeo11
        na allegro dostaniesz, poszukaj
        Patrzyłem, tylko Pani sprzedająca nie do końca jest pewna W opisie ma, ze pasuje do Octavii po 2001 jak zapytałem czy to znaczy, że pasuje do Octavi po liftingu odpowiedziała, że nie. :shock:

        chodzi mi o ten

        Link
        Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

        Komentarz


        • #5
          giełda Żerań....30 zł...ten siakiś dziwny jest :roll:

          Komentarz


          • #6
            Link

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez morfeo11
              dzieki nabyłem ten za 15zł zobaczymy według ETKI to powinien być ten co trzeba, przy okazji kupiłem odblaskową kamizelke, na przejazd przez Austrie.
              Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

              Komentarz


              • #8
                W sprawie kamizelek, pamietajcie, ze sa dwa kolory i tylko jeden jest dozwolony w Austrii.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  W sprawie kamizelek, pamietajcie, ze sa dwa kolory i tylko jeden jest dozwolony w Austrii.
                  Kamizelka musi spełniać norme: ÖNORM EN 471 (Dyrektywa 89/686/EEC)
                  Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X